Twój 1 % podatku na rozwój Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN

podatekZe względu na skomplikowane formalności Pomorski Klub Karate KYOKUSHIN nie jest organizacją, na którą można bezpośrednio przekazać 1% swojego podatku. Aby jednak stworzyć taką możliwość wszystkim, którzy chcieli by wesprzeć działalność naszego klubu zawarliśmy umowę z zaprzyjaźnionym Gliwickim Klubem Rekreacyjno – Sportowym „STOKROTKA” spełniającym warunki umożliwiające przekazanie mu 1% swojego podatku. Otrzymane w ten sposób środki trafią do Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN w formie sprzętu sportowego.
Aby przekazać nam w ten sposób 1% swojego podatku należy do swojego zeznania podatkowego (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT028, PIT-38) wpisać nr KRS Gliwickiego Klubu Rekreacyjno-Sportowego „STOKROTKA”:

0000221601

Ponieważ jeszcze inne kluby z naszego rejonu korzystają z pomocy klubu „Stokrotka”, dobrze było by zezwolić w formularzu PIT na ujawnienie obdarowanemu swoich danych lub przekazać informacje o wielkości przekazanej kwoty mailem na adres m.marcinkowski@kyokushin.pomorskie.pl

Z góry dziękuję wszystkim sympatykom naszego klubu za okazaną w ten sposób pomoc!

OSU !!!

Michał Marcinkowski – Prezes PKKK

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.