Obóz Letni Rozewie 29.06-10.07

W dniach 29.06 – 10.07.2015r już po raz drugi przeżyliśmy letnią przygodę z PKKK Obóz trwał 12 dni i oprócz naszego Klubu uczestniczyli w niej również karatecy z zaprzyjaźnionych klubów karate z Olsztyna, Warszawy i Włocławka.

Nasi podopieczni rozpoczynali dzień od porannego rozruchu, na który składała się gimnastyka dla maluchów i ćwiczenia ogólnosprawnościowe oraz kilkukilometrowy bieg dla starszych i kata. Piasek i szum morskich fal skutecznie rozbudzał nawet największe śpiochy :-). Następnie w zależności od planu dnia, odbywały się jeszcze jeden lub dwa treningi, w tym zajęcia specjalistyczne: taktyka, poruszanie, kombinacje do walki, kihon, kata, idogeiko i kumite oraz cross workout. Tradycyjnie odbył się trening nocny, wszyscy byli dzielni. Oczywiście w trakcie obozu nie brakowało wakacyjnych rozrywek. Czas wolny spędzaliśmy na plaży, gdzie najwytrwalsi mogli podjąć wyzwania, m. in. trening „miliona” pompek, doskonalenie kata, chodzenie na rękach, a także ćwiczenia w wodzie.
Odbyliśmy wycieczkę do latarni morskiej oraz popłynęliśmy w rejs statkiem, i byliśmy w Parku Dinozaurów w Łebie. Nie zabrakło też słynnej baloniady czyli bitwy na balony wypełnione wodą. Nie wiadomo kto wygrał, jednak nie ma to znaczenia skoro zabawa była przednia :-). Odwołując się do naszych obozowych tradycji ostatniego dnia odbył się chrzest na Samuraja dla obozowych nowicjuszy.. Uwieńczeniem obozowego szkolenia był egzamin na stopnie Kyu. Obóz zakończyliśmy tradycyjnie sayonarą i dyskoteką.
Dążenie do doskonałości począwszy od punktualności, porządków w pokojach, szacunku dla innych, zjadania wszystkiego co na talerzach podczas posiłków, aż po trening. A wszystko to przez naukę i zabawę. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, że świetnie poradzili sobie w codziennym życiu obozowym.
Rodzicom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli, powierzając nam swoje pociechy pod opiekę.
Kolejna letnia przygoda już za rok.
Na naszym profilu facebookowym zdjęcia z każdego dnia obozu.

Osu !!!

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.