IKO Summer Camp

W dniach 14-17 sierpnia br. w Lublinie odbył się IKO Summer Camp 2014. Udział w tym wydarzeniu wzięło 220 karateków z Polski, Niemiec, Francji, Holandii, Białorusi, Słowacji, Litwy, Algierii, Tunezji.

Treningi prowadzili: Shihan Katsuhito Gorai 6 DAN- dyrektor międzynarodowego departamentu IKO oraz Sensei Glaube Feitosa 3 DAN – jeden z najbardziej utytułowanych i znanych zawodników wagi ciężkiej w karate Kyokushin i K1.

Do Lublina przyjechali zawodnicy i instruktorzy, aby doskonalić swoją technikę i pogłębiać wiedzę o karate. Część treningów odbywało się z podziałem na grupy. W grupie wyższych stopni Shihan Gorai poprowadził między innymi techniki z Bo.

Wszyscy uczestnicy seminarium byli zauroczeni niezwykłą wręcz skromnością Sensei Feitosa, a także jego ogromną wiedzą i warsztatem szkoleniowym, którym chętnie się dzielił. W tak krótkim czasie nie można zrobić wielu rzeczy więc pozostało nieco niedosytu.

Seminarium zakończyło się dwudniowym egzaminem na stopnie mistrzowskie dan oraz uczniowskie kyu.

Sensei Michał Marcinkowski pomyślnie zdał egzamin na stopień 3 DAN.

Organizatorem IKO Summer Camp 2014, na zlecenie International Karate Organization był IKO Branch Chief Shihan Jacek Czerniec, a współorganizatorem IKO Branch Chief Shihan Eugeniusz Dadzibug .

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Obozu. (fot. Irena Dżoń)

DSC09750

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.